Ekies All Senses Resort 4* Vourvourou

декември 19, 2023

Линк од хотел:EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU

 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU www.ekies.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
25.04-19.05
01.10-19.10
20.05-31.05
19.09-30.09
01.06-19.06 20.06-11.07
29.08-18.09
12.07-28.08
Double Superior 79 96 113 127 144
Junior Suite 90 108 131 162 191
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 3-12.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Large up to
4 pax
102 137 159 208 248
1 дете од 3-12.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2дете од 3-12.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 46 46 46 46 46
Деца од 3-12.99 г. 17 17 17 17 17
Мин. Престој 3 3 3 7 7
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет
Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
Cancellations made from 15 to 8 days prior to arrival, 50% fees
Cancellations made from 7 to 1 days prior to arrival, 100% fees
Non-shows 100% fees
УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

Медија

  • Локација: