Pavlina Beach 4*

декември 21, 2023

Локација: Хотелот се наоѓа во селото Нифореика

Сместувачки капацитети: DBL GV, DBL SV, Хотелот располага со 93 соби  (фрижидер, сателитска телевизија, телефон, балкон)
Плажа: На самата плажа.

Линк од хотел: PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- ACHAIA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.02.2024 10% ПОПУСТ

PAVLINA BEACH 4* NIFOREIKA PELOPONNESE- ACHAIA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
0/10 15.05-31.05
25.09-30.10
01.06-30.06
01.09-24.09
01.07-15.07 16.07-31.07
26.08-31.08
01.08-25.08
Standard Room up to 4 pax 60€ 68€ 79€ 87 93
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 70% 70% 70% 70% 70%
Standard Bungalow up to 4 pax 66 74 85 93 98
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 70% 70% 70% 70% 70%
Standard Room up to 4 pax
Sea View
65 73 83 91 97
Трето лице 70% 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 70% 70% 70% 70% 70%
Мин. престој 5 5 5 5 5
Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation Policy:
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 100%
Non-show 100%
2. Rates are not valid for the A
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ