Korali House Vrahos

јануари 24, 2024

ВИЛА КОРАЛИ е една од најубавите вили на Врахос Бич. Се наоѓа во центарот, на сама плажа. Вилата има паркинг, бар и сопствена плажа со чадори и лежалки ( гостите на вилата ги користат лежалките со порачување на пијалок) . Сместувањето е во апартмани со балкон (со поглед на градина или на море), комплет опремена кујна, бања, фрижидер, ТВ, клима  и Wi-Fi.

Ценовник сопствен превоз

 

KORALI HOUSE VRACHOS www.korali-house.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА–НОЌЕВАЊЕ
0 07.05-05.06 06.06-26.06 27.06-17.07 18.07-28.08 29.08-11.09 12.09-09.10
Studio Standard up to 2 pax 23 29 41 52 35 23
Apartment Standard up to 2 pax 29 35 52 64 41 29
Apartment Triple Standard 35 46 58 75 58 41
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment up to 4 pax Standard 44 52 64 81 52 41
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Apartment up to 5 pax Standard 44 52 64 81 52 41
Трето лице 17 17 17 17 17 17
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 2-11.99 г. 12 12 12 12 12 12
Појадок 8 8 8 8 8 8
Деца од 2-11.99 г. 8 8 8 8 8 8
М. Престој 2 3 3 5 5 2
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција
Опис:клима со доплата ( 5 ЕУР дневно) , САТ ТВ,интернет,фрижидер,кујна,паркинг
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
10-8 days before arrival 40%
7-4 days before arrival 60%
3-1 days before arrival 80%
Non-show 100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

НАПОМЕНИ:

– Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1 EUR = 62 МКД)

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција

Опис:клима со доплата ( 6 ЕУР дневно) , САТ ТВ,интернет,фрижидер,кујна,паркинг

Cancellation policy:
10-8 days before arrival 40%
7-4 days before arrival 60%
3-1 days before arrival 80%
Non-show 100%

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ