Hotel Lily Ann Village3 *Nikiti

ноември 16, 2023

Положба: се наоѓа на Ситониа во непосредна близина на Никити
Сместување: 40 соби опремени со бања,сателитска ТВ, клима уред, мини фрижидер и балкон.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: Ресторан, бар(покрај базен) , менувачница, интернет (WI-FI) паркинг…
Плажа: песочна( 400 м.)
Спорт и забава: Базен, пешачка патека, планински велосипедизам…

Линк од хотел: https://www.acrotel.gr/lily-ann-village/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.04 ДО 14.06.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.06 ДО 05.10.2024
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ACROTEL LILY ANN VILLAGE 3* NIKITI
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
2/1/2004 01/04/2024-14/06/2024 15/06/2024-19/07/2024 20/07/2024-24/08/2024 25/08/2024-14/09/2024 15/09/2024-05/10/2024
DOUBLE ROOM FOR SINGLE USE
1AD 74 101 138 101 74
DOUBLE ROOM
2AD+1CH ( 2-11.99 ) 94 126 149 126 94
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 94 126 149 126 94
3AD 127 170 201 170 127
2AD 94 126 149 126 94
DOUBLE SUPERIOR ROOM
2AD+2CH ( 2-11.99,0-1.99 ) 111 152 179 152 111
2AD+2CH ( 2-11.99,2-11.99 ) 139 190 224 190 139
2AD+2CH ( 0-1.99,0-1.99 ) 111 152 179 152 111
3AD+1CH ( 2-11.99 ) 150 205 242 205 150
2AD+1EXBA+1CH ( 0-1.99 ) 150 205 242 205 150
2AD+1CH ( 2-11.99 ) 111 152 179 152 111
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 111 152 179 152 111
3AD 150 205 242 205 150
2AD 111 152 179 152 111
FAMILY ROOM
2AD+2CH ( 2-11.99,0-1.99 ) 133 185 219 185 133
2AD+2CH ( 2-11.99,2-11.99 ) 166 231 273 235 170
2AD+2CH ( 0-1.99,0-1.99 ) 133 185 219 185 133
3AD+1CH ( 2-11.99 ) 179 249 295 249 179
3AD+1CH ( 0-1.99 ) 179 249 295 249 179
4AD 225 314 372 314 225
2AD+1CH ( 2-11.99 ) 133 185 219 185 133
2AD+1CH ( 0-1.99 ) 133 185 219 185 133
3AD 179 249 295 249 179
2AD 133 185 219 185 133
Минимум престој 3 5 5 5 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

sam