Elinotel Sermilia Resort 5* Psakoudia

ноември 16, 2023

Положба: се наоѓа во Псакудија

Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, мини бар, сеф
Услуга: Ultra all inclusive
Содржини: конференциски центар, заеднички салон, детски клуб, Спа центар,
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: надворешен базен

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

CRONWELL RESORT SERMILIA 5* PSAKOUDIA www.sermilia.cronwell.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЕНО ВО ЕВРА
2 28.04.24
22.05.24
23.05.24
18.06.24
19.06.24
09.07.24
10.07.24
23.07.24
24.07.24
16.08.24
17.08.24
30.08.24
31.08.24
20.09.24
21.09.24
18.10.24
BUDGET ROOM
2 ADL 160 208 242 279 293 279 242 160
1 ADL 160 208 242 279 293 279 242 160
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
160 208 242 279 293 279 242 160
FAMILY ROOM ONE BEDROOM
2 ADL 247 325 377 485 519 476 377 247
3 ADL 309 406 472 606 649 595 472 309
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
247 325 377 485 519 476 377 247
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
272 357 415 533 571 523 415 272
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
272 357 415 533 571 523 415 272
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
296 390 453 582 623 571 453 296
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
333 438 509 654 701 642 509 333
FAMILY SUITE ONE BEDROOM SEA VIEW
2 ADL 357 471 544 672 729 672 544 357
3 ADL 446 589 680 840 912 840 680 446
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
357 471 544 672 729 672 544 357
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
392 518 599 740 802 740 599 392
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
392 518 599 740 802 740 599 392
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
428 565 653 807 875 807 653 428
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
482 636 735 908 985 908 735 482
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 154 200 234 266 284 266 234 154
SUITE SEA VIEW
2 ADL 272 354 416 524 572 524 416 272
1 ADL 272 354 416 524 572 524 416 272
3 ADL 340 443 520 655 715 655 520 340
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
272 354 416 524 572 524 416 272
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
299 390 458 576 629 576 458 299
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
299 390 458 576 629 576 458 299
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
327 425 500 628 686 628 500 327
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
367 479 562 707 772 707 562 367
SUPERIOR ROOM
2 ADL 197 247 297 343 364 343 290 197
1 ADL 197 247 297 343 364 343 290 197
3 ADL 246 309 372 429 455 429 363 246
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
197 247 297 343 364 343 290 197
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
216 272 327 377 400 377 319 216
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
216 272 327 377 400 377 319 216
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
236 296 357 412 436 412 349 236
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
266 333 401 463 491 463 392 266
SUPERIOR ROOM SEA VIEW
2 ADL 204 258 306 361 384 366 302 204
1 ADL 204 258 306 361 384 366 302 204
3 ADL 254 323 383 452 480 457 377 254
1 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
204 258 306 361 384 366 302 204
1 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
224 284 337 397 423 402 332 224
2 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
224 284 337 397 423 402 332 224
2 ADL + 2 CHD
(2-11.99)
244 310 368 434 461 439 362 244
3 ADL + 1 CHD
(2-11.99)
275 349 414 488 519 494 407 275
Мин. престој 5 5 5 7 7 7 5 5
Опис:отворен базен,сауна,фитнес,СПА центар,масажа,мини клуб,ресторан,бар,WI-FI, приватнаплажа, анима-
ција , спортски игралишта
Соби: САТ ТВ,клима, мини бар, сеф,балкон, фен,телефон
Stayover tax 4 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД