Belohorizonte Fine Accomondation 4* Furka

ноември 16, 2023

ОПИС:
Бело Хоризонте Скала Фурка се наоѓа на околу 2 километри од одморалиштето Фурка и се наоѓа на самата плажа, каде што има лежалки и чадори. Луксузниот комплекс е од понова градба, а се состои од неколку згради сместени во прекрасно уреден двор, со многу зелени површини.

СОДРЖИНА:
рецепција, уреден двор, wifi интернет, социјален простор, ТВ соба, паркинг

СОДРЖИНА НА СОБАТА:
бања со туш, биде, фен, бањарка, крпи, пегла, опремена мини-кујна, голем фрижидер, клима, ТВ, тераса со седење

Линк до хотелот BELO HORIZONTE

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 25% ПОПУСТ 

ДОПОЛНИТЕЛЕН 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 28.11.2023 за престој во период 30.04-30.06 и 08.09-31.10

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

sam