Evia Riviera Resort 4* Amarinthos Evia

јануари 16, 2024
EVIA RIVIERA RESORT 4* AMARINTHOS EVIA

Сместен во Амаринтос, на 29 километри од спортскиот центар Агиос Николаос, Evia Riviera Resort располага со сместување со сезонски надворешен базен, бесплатен приватен паркинг, градина и заеднички салон. Сместувањето нуди 24-часовна рецепција, трансфер од аеродром, детски клуб и бесплатен WiFi низ целиот хотел.

Хотелот им обезбедува на гостите климатизирани соби кои располагаат со сеф, ТВ со рамен екран, балкон и приватна бања со туш.

Сместувањето нуди детско игралиште. Може да играте пинг-понг, пикадо и тенис во ова одморалиште со 4 ѕвезди, а достапно е и изнајмување на автомобили.

Линк од хотел https://eviarivieraresort.hotelbrain.com/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ

EVIA RIVIERA RESORT 4* AMARYNTHOS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
0/10 03.05-30.05
29.09-12.10
31.05-14.06
08.09-28.09
15.06-12.07
25.08-07.09
13.07-24.08
Double Classic Land View 48 54 69 74
Double Classic Sea View 53 59 74 81
Superior Room Sea View 58 65 79 85
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room with Bunk Beds 64 69 83 89
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 1 1 1 3
Stayover tax 7 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
1. Cancellation policy:
03/05-14/06 & 08/09-12/10:
6-1 days before arrival, 50% charge
15/06-07/09:
15-1 days before arrival, 100% charge
Non show or early departure, 100% for all periods.

 

  • Локација:
Прочитано 630 пати