Alexander The Great 4* Kriopigi

јануари 15, 2024

 

Положба: во близина на местото Криопиги на плажа
Сместување: 126 соби. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, сеф, мини бар, фен, телефон, интернет
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, таверна, ТВ сала, менувачница, доктор (на повик), интернет, перална, паркинг…
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базен со дел за деца, пинг понг, тенис, спортски активности, водени спортови, Грчка ноќ .

 Линк од хотелот ALEXANDER THE GREAT 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 25% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2024 10% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2024

7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 15.05.2024 И ПОСЛЕ 01.10.2024

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

ALEXANDER THE GREAT **** KRIOPIGI 210 SOBI www.papcorp.com
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
4 01.05-15.05
15.10-31.10
16.05-09.06
02.10-14.10
10.06-23.06
10.09-01.10
24.06-19.07
15.08-09.09
20.07-14.08
Double Room Garden View
( Main Building )
73 82 90 107 129
Double Room Sea View
( Main Building )
79 87 101 112 134
Single Room GV
( Min Building )
95 123 140 151 174
Double Room Side Sea View
(Anex Building )
112 123 140 168 179
Superior Room Side Sea View On Request
Junior Suite Garden View On Request
Penthouse Suite Sea View On Request
Family Connecting Rooms On Request
Комплет пансион 17 17 17 17 17
Ноќевање со појадок -5 -5 -5 -5 -5
Stayover tax 7 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: базен, детски базен, ресторан, таверна, бар на плажа, кафетерија, бар, пул бар, детско игралиште ,мини маркет, продавница за сувенири,конфер.сала, перална,ТВ салон,
Соби: балкон, клима, мини бар, ТВ на барање,телефон,радио .Фамилијарните соби се една просторија во бунгаловите наспроти главната згрaда.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Медија

  • Локација:
Прочитано 7547 пати