Elani Bay Resort 4* Siviri 

декември 10, 2023
Elani Bay Resort 4*, Siviri

Elani Bay Resort Siviri се наоѓа во одморалиштето Елани, на околу 1 километар од Сивири и се наоѓа на сопствена песочна плажа, опкружена со бујна борова шума. Одличен хотел, неговата понуда вклучува три базени со солена вода, забава за деца, лежалки и чадори на плажа, каде што се наоѓа и хотелскиот бар на плажа. На гостите им се достапни ресторан, a la carte ресторан, како и спортски терени на отворено.

Користењето лежалки и чадори на плажа е бесплатно за гостите на хотелот.

Оброци: појадок – шведска маса.

Линк од хотел: Elani Bay Resort 4* Siviri

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ

ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
11.09-30.09 01.06-23.06 24.06-13.07
25.08-10.09
14.07-24.08
Double Room for Single Use 64 72 81 90
Double Room Standard 41 44 51 58
1 дете од 0-1.99 Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Sea View 52 57 65 71
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 18 18 23 23
2 Bedrooms Suite Standard 64 74 79 91
Трето лице 29 29 41 41
Четврто лице 29 29 41 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 18 18 23 23
1 Bedroom Suite Standard 60 68 75 82
Трето лице 29 29 41 41
Четврто лице 29 29 41 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 18 18 23 23
Suite Superior 1 Bedroom 56 64 71 75
Трето лице 29 29 41 41
Четврто лице 29 29 41 41
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 18 18 23 23
Мин. Престој 2 3 3 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelation policy:
3- 1 days before arrival 100%
Non show or early departure 100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

https://www.youtube.com/watch?v=pkQfo1nMSyg

 

  • Локација: