Blue Carpet Luxury Suites 4*Pefkohori

декември 10, 2023

Blue Carpet Luxury Suites, Pefkohori

Blue Carpet Suites во Пефкохори, на првиот крак на Халкидики, претставува идеален избор за одмор од соништата, веднаш до релаксирачкото длабоко сино море. Луксузните апартмани се издвојуваат по својот уникатен стил и нивниот внимателен дизајн. Нивниот дизајн и нивните придобивки имаат за цел да му обезбедат на вашиот престој врвна релаксација. Пробајте ги висококвалитетните услуги, почувствувајте го врвното гастрономско искуство и вкусете ги најегзотичните коктели, во магично приморско опкружување.

Линк: Blue Carpet Luxury Suites, Pefkohori

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 15% ПОПУСТ

BLUE CARPET LUXURY SUITES PEFKOHORI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
25.04-17.05 18.05-31.05
29.09-28.10
01.06-14.06
15.09-28.09
15.06-05.07
25.08-04.09
06.07-24.08
Suite Triple Standard 83 98 120 149 172
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Double Sea View 101 118 145 178 210
Suite 2 level up to 4 pax 106 126 155 191 224
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Two Level Sea View Up to 4 pax 122 142 175 215 253
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Double Sea View Private Pool 125 148 180 223 262
1 дете од 0-1.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин. престој 3 3 4 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар
Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Cancellation policy:
15-9 days before the arrival 50%
8-1 days before the arrival 74%
Non-show 100%
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

https://www.youtube.com/watch?v=TC3-mNfsmp0