Brown Beach Eretria 4*

јануари 15, 2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 Stay 7, Save –12% ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 14.04 ДО 28.07.2024 И ОД 26.08 ДО 31.10.2024

BROWN BEACH ERETRIA 4* ERETRIA www.brownhotels.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО
01.04-31.05 01.06-30.06 01.07-28.07
26.08-15.09
29.07-25.08 16.09-31.10
Classic Room Partila Sea View 2 pax 156 182 209 223 156
Classic Room Garden View 2 pax 144 169 195 209 144
Трето лице 58 58 58 58 58
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Classic Room Sea View 2 pax 169 195 223 237 169
Трето лице 58 58 58 58 58
1 дете од 0-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин.престој 3 5 7 7 1
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-21 days before check-in 100% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

 

  • Локација: