Vila Rania – Neos Marmaras

декември 18, 2023

Неос Мармарас е најголемото приморско село на полуостровот  Халкидики, на вториот крак Ситонија. Во текот на летото, населението се проценува на околу 20.000 жители. Тоа е најкосмополитното место во Ситонија и секоја година илјадници туристи го посетуваат и уживаат во прекрасните плажи, прекрасната глетка, природата на околните планини, ноќниот живот и романтичните прошетки по улиците со поглед на малиот остров Келифос.

Вила Раниа се наоѓа на 150м од плажа од најголемата плажа во Неос Мармарас (3мин пешки) и на 300м од центарот на градот. Располагаме со два трокреветни апартмани, три четворокреветни апартмани и еден петокреветен апартман. Сите апартмани се опремени со сопствена кујна, тоалет, тераси, дел од нив се со поглед на море, дел со поглед на планина.

 

15% ПОПУСТ за резервации до 12.04.2024

Резервациите се ограничени

ТЕРМИН
НАЕМ
1/3АПП
1/4АПП
1/5АПП

26.05.-02.06.2024

7 ноќи

РАСПРОДАДЕНО

РАСПРОДАДЕНО

РАСПРОДАДЕНО

02.06.-09.06.2024

7 ноќи

320

370

410

09.06.-16.06.2024

7 ноќи

410

460

490

16.06.-23.06.2024

7 ноќи

450

490

510

23.06.-30.06.2024

7 ноќи

490

530

580

30.06.-07.07.2024

7 ноќи

510

550

610

07.07.-14.07.2024

7 ноќи

560  476

590

660

14.07.-21.07.2024

7 ноќи

630

690

750

21.07.-28.07.2024

7 ноќи

  РАСПРОДАДЕНО

РАСПРОДАДЕНО

  РАСПРОДАДЕНО

28.07.-04.08.2024

7 ноќи

630

690

750

04.08.-11.08.2024

7 ноќи

  РАСПРОДАДЕНО

  РАСПРОДАДЕНО

  РАСПРОДАДЕНО

11.08.-18.08.2024

7 ноќи

630

690

750

18.08.-25.08.2024

7 ноќи

590

650

710

25.08.-01.09.2024

7 ноќи

510

580

660

01.09.-08.09.2024

7 ноќи

400

450

510

08.09.-15.09.2024

7 ноќи

320

370

470

15.09.-22.09.2024

7 ноќи

270

320

360

22.09.-29.09.2024

7 ноќи

230

250

290

 

Што е вклучено:

  • Наем на 7 ноќевања/8 дена
  •  Wi fi интернет
  • Вклучена клима
  • Не е вклучено:
  • Автобуски превоз (45 евра за возрасни и деца до 11,99 – 35 евра)
  • Туристичка такса 1,5 еур. на ден се плаќа во агенција
  • Здравствено и патничко осигурување

Програма

Располагаме со 3 четворокреветни апартмани со две посебни соби, 2 трокреветни апартмани  и 1 петокреветен апартман. Сите апартмани се опремени со сопствена кујна, тоалет, тераси, дел од нив се со поглед на море, дел со поглед на планина.
sta