Vila Katerina Leptokaria

јануари 17, 2024

Triple


Максимум капацитет: 4 лица
Максимум возрасни: 3 лица
Максимум деца: 2 лица

ОД: 109 €

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

  • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
  • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
  • -Велес (бензинска пумпа Мотел Македонија) – 45€ по лице
  • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
  • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

  • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
  • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
  • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
  • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
  • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур

– Деца до 1,99 години бесплатно