Вила Aquarelle Ormos Panagias

јануари 10, 2024
Vila Aquarelle  Ormos Panagias 
Ормос Панагијас е мало место на источниот брег на Ситонија. Името го добива по црквата посветена на Света Богородица (на грчки Панагија) која е зачувана уште од периодот на Византија.
Делот покрај плажата е идеален за сите оние кои сакаат да имаат мирен семеен одмор бидејќи токму тука има убави места за уживање, разни градини и игралишта за деца. Плажата Трани Амуда е една од главните причини поради кои треба да појдете на летување во Ормос Панагиас. Оваa плажа е една од најубавите плажи на вториот крак и има сино знаме!
Самото место е многу мирно, совршено за сите оние кои бараат вистинска релаксација, без метеж и сообраќај, идеално за парови и семејства со деца кои сакаат совршени плажи.
Вила Aquarelle
Вилата е нова, од 2021 година и се наоѓа на 450m  од плажа, а од центарот на Ормос Панагиас е на 5 минути пешачење. Сите студиа се 1/2-за 2 лица и се на прв и втор спрат, имаат два единечни кревети, мини фрижидерче и тоалет. Секое студио има тераса.
Пред вилата има простор за паркирање.
Период 1/2
Naem
12.05.2024    7 ноќи 129
19.05.2024   7 ноќи 149
26.05.2024.  7 ноќи 189
02.06.2024.  7 ноќи 199
09.06.2024.  7 ноќи 139
16.06.2024.  7 ноќи 259
23.06.2024.  7 ноќи 299
30.06.2024.  7 ноќи 329
07.07.2024. 7 ноќи 379
14.07.2024. 7 ноќи 389
21.07.2024. 7 ноќи 399
28.07.2024. 7 ноќи 399
04.08.2024.  7 ноќи 399
11.08.2024.  7 ноќи 389
18.08.2024.  7 ноќи 379
25.08.2024.  7 ноќи 319
01.09.2024. 7 ноќи 259
08.09.2024  7 ноќи 229
15.09.2024. 7 ноќи 199
22.09.2024. 7 ноќи 179