Poseidon Palace 4*

декември 21, 2023

Локација: 3км од Лептокарија, 80 км од Солун
Капацитет: 220 соби и свити
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, 1 голем базен, и 1 помал детски, бар (маин бар, поол бар, беацх бар), ТВ сала, мини маркет, сауна, фитнес центар, хидро масажа, фризер, билијард, спортски терени, тенис, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини голф), детско игралиште, водни спортови

Опременост на собите: клима уред,телефон, радио,ТВ, Мини бар, фен, фрижидер, балкон

Линк од хотел: POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО
0 30.04-07.06
24.09-31.10
08.06-08.07
30.08-23.09
09.07-29.08
Single Standard 74 131 175
Double Standard 68 89 122
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-12.99 год. Гратис Гратис Гратис
Standard Room up to 4 pax 68 89 122
1 дете од 2-12.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-12.99 год. 50% 50% 50%
Family up to 4 pax 1 Bedroom 78 105 146
1 дете од 2-12.99 год. Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-12.99 год. 50% 50% 50%
Минимум престој 3 4 7
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.
Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
10-8 days before the arrival 40%
7-4 days before the arrival 60%
3-1 days before the arrival 80%
Non-show or early departure, 100%
УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ