Palmariva Beach hotel 4*+

декември 23, 2023

Популарен и пријатен хотел, идеален за фамилијарен одмор. Прекрасно опкружување, приватна песочна плажа, ресторани, барови, конференциски сали, анимација, детски клуб, спортски активности, фитнес центар и уште многу активности кои нудат загарантиран одмор.
Локација: Островот Евиа, област Малаконда, 3 км од местото Еретира, 110 км од меѓународниот аеродром „El Venizelos”, 90 км од Атина.

Централна зграда, три реда бунгалови.
Услуга: Ultra All inclusive
Вкупно 274 соби: Single, Dbl MB, Boungalows GV, Dbl SV, Quadruples MB, Bungalows GV, Guadruples SV, Junior Suite SV, Executive Suite SV/GV, Premium Suite GV, Presidetnal Suite SV.
Сите соби се комплетно опремени со клима уред, SAT TV, мини бар, сет за припрема на кафе и чај, Wi fi, тоалет, балкон.

Линк од PALMARIVA BEACH HOTEL

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ

PALMARIVA BEACH HOTEL 4* ERETRIA EVIA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
10/4 20.04-30.05
29.09-31.10
31.05-14.06
08.09-28.09
15.06-12.07
25.08-07.09
13.07-24.08
Standard Room Garden View 61 67 86 90
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room Sea View 65 71 91 96
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Bungalow Garden View 57 65 80 86
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room Bunk Bed 61 67 86 90
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Минимум престој 1 1 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа во агенција
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ