Lily Ann Boutique 4 * Nikiti

ноември 16, 2023

Lily Ann Boutique е на 9 километри од градот Никити, а се наоѓа на самата песочна плажа. Од аеродромот во Солун е оддалечен 97 км.

На магично место, на плажа, недалеку од традиционалниот Никити, хотелот Lily Ann Boutique нуди одлични услови за мирен одмор по поволна цена. Овој хотел припаѓа на синџирот хотели Acrotel. Со Никити на 9 километри и Неос Мармарас на 11 километри, плажата Лили Ен има многу да понуди во однос на дневната и вечерната забава. Во внимателно негуваната градина на хотелот има лежалки и чадори каде што гостите можат да уживаат во сонцето со освежителни пијалоци од барот покрај базенот.

Сите соби се опремени со директна телефонска линија, клима, сателитска ТВ, фрижидер, бања, балкон/тераса.

Хотелските капацитети и услуги вклучуваат рецепција, базен со детски дел, градина, бар покрај базен, ресторан, сеф на рецепција, лоби бар, лежалки и чадори околу базенот; автобуската станица се наоѓа пред хотелот.

Линк од хотел: 

https://www.acrotel.gr/lily-ann-village/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.05 ДО 21.06.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 05.10.2024
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.05 ДО 05.10.2024
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ACROTEL LILY BOUTIQUE
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
2/1/2004 11/05/2024-14/06/2024 15/06/2024-19/07/2024 20/07/2024-24/08/2024 25/08/2024-14/09/2024 15/09/2024-05/10/2024
SUPERIOR ROOM GARDEN VIEW
2AD+2CH (2-11.99,0-1.99) 141 188 261 188 141
2AD+2CH (2-11.99,2-11.99) 176 235 326 235 176
2AD+2CH (0-1.99,0-1.99) 141 188 261 188 141
3AD+1CH (2-11.99) 190 254 352 254 190
3AD+1CH (0-1.99) 190 254 352 254 190
2AD+1CH (2-11.99) 141 188 261 188 141
2AD+1CH (0-1.99) 141 188 261 188 141
3AD 190 254 352 254 190
2AD 141 188 261 188 141
SUPERIOR ROOM SEA VIEW
2AD+2CH (2-11.99,0-1.99) 154 211 267 211 154
2AD+2CH (2-11.99,2-11.99) 193 263 334 263 193
2AD+2CH (0-1.99,0-1.99) 154 211 267 211 154
3AD+1CH (2-11.99) 208 284 361 285 208
3AD+1CH (0-1.99) 208 284 361 285 208
2AD+1CH (2-11.99) 154 211 267 211 154
2AD+1CH (0-1.99) 154 211 267 211 154
3AD 208 284 361 285 208
2AD 154 211 267 211 154
Минимум престој 3 5 5 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден,се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД