Simantro Beach Hotel 5* Sani

декември 10, 2023

SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI     

SIMANTRO BEACH ****, NEA FOKEA

Локација : на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун
Капацитет : 325 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини : 2 отворени базени, затворен базен, детски базен, welness, масажа, ресторан, таверна, бар, беацх бар, поол бар, дискотека, рент а цар, менувачница, мини маркет, продавници, анимација, спортски активности, тенис, водени спортови, билијард, одбојка на плажа, фудбал, ватерполо, фитнес, аеробик, детско игралиште, паркинг,
Опременост на собите : бања, балкон, сат. ТВ, клима уред, мини бар, фен, телефон.

Линк од хотел: SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 18.12.2023 50% ПОПУСТ ЗА ДОПЛАТАТА ЗА ПОЛУПАНСИОН

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 30% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Тип соба 30.04-17.05
06.10-19.10
18.05-07.06
22.09-05.10
08.06-21.06
08.09-21.09
22.06-12.07
25.08-07.09
13.07-24.08
Standard Double Room 45 61 77 94 110
Cozy Room 50 66 83 100 118
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Comfort Room 52 70 88 105 123
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Classic Room 61 81 103 123 144
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Family Room with bunk beds 65 87 110 132 155
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Double Room 63 85 107 127 150
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Two Bedroom Family Suite 122 162 205 244 288
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Полупансион 22 22 22 22 22
Деца од 2-11.99 г. 14 14 14 14 14
Мин. Престој 3 3 3 4 4
Stayover tax 4 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 7-1 days before check-in 60% of total amount
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount

Медија