Fontana 4*-Vrnjacka banja Noemvri

ноември 9, 2023

Last Minute понуда од Fontana 4*

HOTEL FONTANA 4* VRNJACKA BANJA
2 деца до 11,99 години ГРАТИС
Teрмин 01.11 – 30.11.2023
(понудата не е валидна за период 07.11-12.11)
2 ноќи + 1 ноќ ГРАТИС

Цените се дадени за Пакет за 2 лица

Тип на Соба

3 ноќи = 2 ноќи

Superior Double Room

280€

Superior Double Room with Balcony

300€

Superior Aparment / Family Aparment

320€

Stuido / 1 Bed Room Aparment with Balcony

340€

Deluxe Apartment

380€

Во цената е вклучено:
– Сместување на база Појадок и Вечера;
– 2 Пилиг за тело во Парна Бања;
– 2 Масажи за врат во трање од 15 минути;
– Неограничено користење на Wellness Centar;
– Неограничено користње на Фитнес Центар;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената на пакетот не е вкучено:
– Туристичка такса и хотелско осигурување 1,60€ по лице на ден; Деца до 11,99 години 0,50€ по лице на ден;

За резервации направени под „Non – Refundable “
-100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација од мометот на правење на резервација;
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства