Крстарење – Idyllic Aegean од Солун  8 дена – 7 ноќи 10.03.2024
| |

Крстарење – Idyllic Aegean од Солун 8 дена – 7 ноќи 10.03.2024

Програма за патување СОЛУН – КУШАДАСИ – КРИТ – САНТОРИНИ – МИКОНОС – МИЛОС – АТИНА – СОЛУН Поаѓање од Скопјe Состанок на групата во 07:00 часот, на однапред договорено место. Поаѓање за Солун, Грција, со организиран трансфер од Скопје, со кратки попатни паузи. 1 ДЕН | Солун | Испловување во 19:00 часоt Од 13…

Viceroy Hotel 5* Kopaonik
|

Viceroy Hotel 5* Kopaonik

VICEROY HOTEL 5*, KOPAONIK 8 МИ МАРТ СОПСТВЕН ПРЕВОЗ   Линк од хотел https://www.viceroyhotelsandresorts.com/rs/serbia Нов луксузен хотел отворен во јуни 2021 година инспириран од локалната планинска архитектура. Располага со 119 соби и директен пристап до скијачките патеки што докажува дека е можно да се доживее врвот на модерниот луксуз во нескротлива природа. Во центарот на планинскиот…