март 4, 2024

HOTEL ZLATIBOR 5*-SPECIAL OFFER

Last Minute понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* LAST MINUTE Термин 04.03-25.04.2024 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор Цената е дадена по соба на ден на база Полупансион Период…

Read More
јануари 15, 2024

Viceroy Hotel 5* Kopaonik

VICEROY HOTEL 5*, KOPAONIK 8 МИ МАРТ СОПСТВЕН ПРЕВОЗ   Линк од хотел https://www.viceroyhotelsandresorts.com/rs/serbia Нов луксузен хотел отворен во јуни 2021 година инспириран од локалната планинска архитектура. Располага со 119 соби…

Read More