Вила Efi Tasos

ВИЛА ЕФИ -ТАСОС Локација:       500 метри оддалеченост  од плажа, во централниот дел на Лименас. Сместување:  1/4 Апартман-дневна со кујна+1 спална ( макс. 4 возрасни или 3 возрасни + 1 дете до 12 години)  1/6 Дуплекс Апартман  (макс. 6 возрасни или 5 возрасни + 1 дете до 12 години)             Вилата располага со уреден двор со…
Read more