Category: Нова Година

Sloboda 4*- Sabac

Специјална понуда од Sloboda 4*- Sabac НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ Хотел Слобода 4*- Шабац 3 дена / 2 ноќи (31.12 – 02.01.2022) Цената е дадена за две лица за пакет 3 дена / 2 ноќи Тип на соба 3 дена / 2 ноќи Double Room 444 Deluxe Room 464 Premium Room 484 Apartman 588 Early Booking 5% се однесува за 100% уплата најдоцна до 06.12.2021 Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера) – Свечена вечера за 31.12…
Read more

Grand Tornik 5*- Zlatibor

Специјална понуда од Grand Tornik 5*- Zlatibor НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ Хотел Гранд Торник 5*- Златибор 4 дена / 3 ноќи (31.12 – 03.01.2022) Цената е дадена за две лица за пакет 4 дена / 3 ноќи Тип на соба 4 дена / 3 ноќи Double Room 1.150 Junior Apartman 1.400 Classic Apartman 1.500 Superior Apartman 1.600 Lux Apartman 1.600 Connecting Apartman 1.700 Early Booking 5% се однесува за 100% уплата најдоцна до 06.12.2021 Во…
Read more

Izvor 5*- Aragjelovac

Специјална понуда од Izvor 5*- Aragjelovac НОВОГОДИШЕН ПАКЕТ Хотел Извор 5*- Аранѓеловац 4 дена / 3 ноќи (31.12 – 03.01.2022) Цената е дадена за две лица за пакет 4 дена / 3 ноќи Тип на соба 4 дена / 3 ноќи 4 дена / 3 ноќи Цена со пресметан 5% попуст Еднокреветна соба 600 570 Двокреветна соба…
Read more

Sv.Nikola 3* Sandanski

  Sv.Nikola 3* Sandanski Цените се по соба ( ноќевања по избор )   сместување пакет Стандард Класик 1 возрасен 2 ноќевања 305 346 1 возрасен 3 ноќевања 356 408 2 возрасни 2 ноќевања 470 488 2 возрасни 3 ноќевања 536 664 2 возрасни+дете до 4 г. 2 ноќевања 470 488 2 возрасни+дете до 4…
Read more

Medite 5*

Нова година Medite 5* Цените за СОБА соби капацитет 3 НП 4 НП 3 ПП 4 ПП Де лукс 2+0 880 988 960 1088 Де лукс 1+0 746 838 806 910 Де лукс 1+1 дете до12 г 746 838 806 910 Премиум 1+2 деца до 12 г. 770 866 828 938 Премиум 2+0 1012 1136 1082…
Read more

Interhotel 4* Sandanski

Interhotel 4* Sandanski Цената важи за 3 или 4 ноќи во периодот од 30.12.2021 до 02.01.2022 г. Цена по соба – сопствен превоз сместување капацитет 3 ПП 4 НП 4 ПП Двокреветна 2 680 € 740 € 812 € Еднокреветна 1 440 € 501 € 536 € Студио 2 840 € 951 € 1.018 €…
Read more

Hotel Tonanti Spa 5* Vrnjacka Banja

Hotel Tonanti Spa 5* Vrnjacka Banja Термин: 30.12.2021- 02.01.2022 година   30.12.2021 Пријавување по 14:00 часот (Спа и велнес зона од 14.00 до 22.00ч.) Стандардна вечера во ресторанот Ноќевање. 31.12.2021 Појадок. Спа и велнес зона од 08.00 до 22.00 часот.Свечена Новогодишна вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) Ноќевање. 01.01.2022 Појадок. Спа и велнес…
Read more

Hotel Fontana 4* Vrnjacka Banja Srbija

  Hotel Fontana 4* Vrnjacka Banja Srbija   Термин: 30.12.2021- 02.01.2022 година 30.12.2021 Пријавување по 14:00 часот Стандардна вечера во ресторанот 31.12.2021 Појадок Свечена Новогодишна вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) 01.01.2022 Појадок Втора гала вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) РЕПРИЗА 02.01.2022 Појадок Одјавување на собата   Цена во двокреветна…
Read more

Hotel Kralj Spa 4*Vrnjacka Banja Srbija

  Hotel Kralj Spa 4*Vrnjacka Banja Srbija🚕 Термин: 30.12.2021- 02.01.2022 година 30.12.2021 Пријавување по 14:00 часот Стандардна вечера во ресторанот 31.12.2021 Појадок Свечена Новогодишна вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) 01.01.2022 Појадок Втора гала вечера (музика во живо и домашни пијалоци неограничено) РЕПРИЗА 02.01.2022 Појадок Одјавување на собата   Цена со попуст 240…
Read more

Белград Нова Година сместување во Hotel Abba 4*       Термин 31.12.2021-02.01.2022 3 дена / 2 ноќи со превоз  | разглед на Белград со водич | Шопинг центар   Цена на аранжманот: 105€ / 6.510мкд Промотивна цена до04.12   95€ / 5.890мкд Програма 1 1ден 31.12 (Петок) СКОПЈЕ – БЕЛГРАД Состанок на групата во 02:00 часот (пред VIP хотел наспроти Саем). Куманово 02:45 часот,…
Read more