Вила Vasilis Pefkohori
| | | |

Вила Vasilis Pefkohori

ВИЛА ВАСИЛИС се наоѓа на 50 метри од плажа, лоцирана во најмонденскиот дел помеѓу Ханиоти и Пефкохори (двете градчиња се на километар одалеченост). Вилата има вкупна површина од 150м2 на 3 нивоа. На приземјето е дневениот престој со софа за 2 лица, ТВ, клима уред, комплетно опремена кујна, фрижидер, фурна и машина за садови, тоалет со…

Вила Александра Калитеа
| | | | |

Вила Александра Калитеа

Вила Алексндра Калитеа – Б категорија се наоѓа во централниот дел на Калитеа, во мирна област со многу зеленило во самиот центар на местото. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 300м, располага со  трокреветни студија  сите со поглед на двор и плоштад. Сите студиjа располагаат со еден дупли и еден единечен кревет, сопствен…

Вила Yota Parga
| | |

Вила Yota Parga

ВИЛА ЈОТА се наоѓа на самиот влез во Парга, на 250метри од градската плажа и 300метри од центарот. Вилата има сопствен паркинг, располага со трокреветистудија и четворокреветни апартмани. Секое студио/апартман е со балкон, комплет опремена кујна, ТВ, клима (со доплата 7 евра на ден) и Wi-Fi. ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ за 7 или…

Вила Панос Полихроно
| | | |

Вила Панос Полихроно

Вила Панос се наоѓа во Полихроно – Касандра на Халкидики. Оваа вила е на 50м од песочна и отворена широка плажа. Студијата Дори се состојат од 7 дуплекс апартмани на приземје. Секое студио има еден брачен кревет и еден единечен кревет и еден корисен кревет во кујната и е погодно за 4 лица. Има и…

Студио Финикас Полихроно
| | | |

Студио Финикас Полихроно

Финикас апартмани се наоѓаat во Полихроно на 250м од плажа. Студијата нудат удобност за до 4 возрасни. Балкони со поглед кон море.Паркинг пред зградата.Студијата се 1/3 и 1/4 тип. Секое студио има комплетно опремена кујна ,тоалет,клима,ТВ LCD,WiFi,балкон. Центарот е на само 50м. Исто така многу различни маркети и продавницаво центарот се на 50м од оваа…

Студио Дори Полихроно
| | | |

Студио Дори Полихроно

Студио Дори се наоѓа во Полихроно – Касандра на Халкидики. Оваа вила е на 10 метри од песочната и отворена широка плажа. Студиата Дори се состојат од 4 студија, 2 на првиот кат и 2 на вториот кат. Секое студио има еден брачен кревет и еден единечен кревет и еден корисен кревет во кујната и…

Вила Порто Пефкохори
| | | |

Вила Порто Пефкохори

Вила Порто Пефкохори се наоѓа во центарот на Пефкохори во многу мирна област блиску до пристаништето. Оваа вила е оддалечена 20 m од песочна и отворена широка плажа и со голема градина, погодна за семејства кои можат да ја користат градината за детско игралиште и скара. Порто се состои од 13 студија со по 3…

GIOATA NEI PORI
|

GIOATA NEI PORI

Вила “GIOTA” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то | 4-то | 5-то | 6-то  лице во апартман со една спална Вила “GIOTA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на околу  100m од плажа, Располага со апартмани со една спална соба за 6 лица на I кат (две единечни легла и едно дополнително во спалната…

Вила Динира Fourka
| | | |

Вила Динира Fourka

Вила ДИНИРА – Фурка 2023 Локација: Лоцирана на првата улица која се протега низ долгиот брег на Фурка, вилата воедно се наоѓа на само 50 м. оддалеченост од песочната плажа. Четирикреветни  студија со одвоена кујна во посебна просторија со брачен кревет единечен кревет. Четвртото легло е на извлекување како фиока од единечниот кревет- душек со стандардни димензии….

Вила Олимпија Kalithea
| | | |

Вила Олимпија Kalithea

Калитеа – најпознатото летувалиште на Халкидики, со прекрасна плажа со ситен песок и плиток  брег, “trendy” бич-барови, таверни, детски игралишта … со еден збор – место за одличен летен одмор. Во нашата понуда ги имаме АПП  ОЛИМПИЈА кои се лоцирани во центар на Калитеа на 400 м. од море. Вилата на своите гости им нуди бесплатно користење на базенот и лулашките…