CABO VERDE

CABO VERDE – рајскиот остров на Африка – Програма на Тура Островот Сал, Кабо Верде – рајскиот остров на Африка Кабо Верде е островска држава, распространета близу до бреговите на Западна Африка. Познати главно по својата топла клима и прекрасните плажи, Зелено’ртски Острови се една од најтешкодостапните туристички дестинации, поради ретките летови. Како и да…
Read more

КАПАДОКИЈА (индивидуално)

Кападокија – 3 и 4 ноќи             КАПАДОКИЈА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Кападокија – Ако постои бајка за магична земја од глина, веројатно ќе изгледа како Кападокија. Регионот е во централна Турција и е познат по уникатни карпести форми во кои древните народи ги направиле своите домови и светилиштa….   Во цената се вклучени…
Read more

ИСТАНБУЛ

Истанбул | Есен 2021          ИСТАНБУЛ | Авионски превоз | 2, 3, 4 или 5 ноќевања Истанбул – најкосмополитски град во светот, град на контрасти, единствен град кој ги преплавува сите сетила. Истанбул пречекува опсипан со светлина, град кој никогаш не спие – улици полни со весели и насмеани луѓе, шаренило од бои, мириси, идеален спој на култура и религија,…
Read more

ХУРГАДА

ХУРГАДА – 6 ноќи Е С Е Н                   8 ДЕНА / 6 НОЌЕВАЊА – АВИОНСКИ ПРЕВОЗ Од мало рибарско село, препраснато во еден од најпознатите туристички центри на Црвеното море, Хургада нуди безброј опции за незаборавен одмор за сечиј вкус. Тука Ве очекуваат прекрасни плажи, журкање до раните утрински часови и незаборавно нуркање во длабочините на тиркизните води,…
Read more

Park Hotel Kjustendil

  Park Hotel Kjustendil Цени 2021 Цени на ден за соба сместување ноќевање со појадок недела-четврток петок и сабота Еднокревета соба 30,50 € 35,80 € Двокреветна соба 46,20 € 56,40 € Трикреветна соба 66,60 € 82,10 € Апартман 56,40 € 66,60 €   сместување Полупансион   недела-четврток петок и сабота Еднокревета соба 38,40 € 43,60…
Read more

Pirin Golf Hotel &Spa -Razlog

Pirin Golf Hotel &Spa -Razlog Цени 2021 Цените се по СОБА на ДЕН 01.09-30.11.2021 Сместување капацитет Петок – Сабота Недела-Четврток мин. 3 ноќи BB HB BB HB BB HB Студио 2+1 64 87 58 75 54 74 СПА Студио 2+1 80 102 72 93 67 87 Едноспален апартман 2+2 77 100 70 91 65 85…
Read more

Orbita 4* Blagoevgrad

ORBITA 4* Blagoevgrad Цени 2021   Цена на ден за соба – ноќевање со појадок сместување недела до четврток петок и сабота Еднокреветна соба лукс   45,60   54,60 Еднокреветна соба делукс   54,60   63,60 Двокреветна соба лукс   50,40   60,60 Двокреветна соба делукс   60,60   70,80 Апартман со 1 спална соба…
Read more

Sveti Nikola Sandanski

SVETI NIKOLA SANDANSKI   Еднодневен пакет – Неделен СПА релакс Цените се за СОБА за 1 полупансион сместување 1 ADL 1 ADL+CHD (до 12 г.) 2 ADL 2 ADL+CHD (до 4 г.) 2 ADL+CHD (до 4-12 г.) 3 ADL DBL standard 45 51 60 60 68 x DBL  classic 55 69 81 81 91 x Цените НЕ…
Read more

Medite Spa & Villas -Sandanski

Medite Spa & Villas -Sandanski Цени до 22.12.2021     Цените се на ДЕН за СОБА престој недела-четврток петок и сабота капацитет во соба НП ПП НП ПП De luxe room (30 м2) 1 возрасен 70€ 80€ 88€ 97€ 2 возрасни 86€ 93€ 106€ 116€ Premium room (35 м2) 1 возрасен 75€ 84€ 92€ 102€…
Read more

Apartmani Prestige

Вилата Престиж во однос на квалитетот, функционалноста и дизајн е вистински скапоцен камен меѓу богатата понуда за сместување во Врњачка Бања. Постојат неколку познати ресторани во Врњачка Бања во близина на вилата, а ресторанот Три липе е на само 50 метри од вилата… Паркинг за возила Во собите: клима уред, безжичен интернет, телевизор, опремена кујна,…
Read more