Category: Индивидуални

Kraljevi Cardaci Spa 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4* NEW YEAR OFFFER HOTEL KRALJEVI CARDACI SPA 4*- KOPAONIK Период 29.12 – 05.01.2023 Пакет 3 ноќи по лице 321€ Дополнително ноќевање 107€ по лице на ден Во цената е вклучено: – Полупансион (појадок и вечера); – Неограничено користење на Спа Центар – Неограничено користење на Аква Парк за деца…
Read more

SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5*

Нова Година  2023 SPLENDID CONFERENCE & SPA RESORT 5* NEW YEAR 2023 CELEBRATION   Hotel Splendid Conference & Spa Resort оваа година организира спектакуларна новогодишна прослава. Конечно, без ограничувања и ограничувања, најфреквентната забавна програма со најдобрата и најлуксузната понуда на храна и вино. Уживајте во луксузните и спектакуларните настапи на најголемите музички ѕвезди.   Изведувачи: 31…
Read more

ХОТЕЛ СОЛАРИС – ВРЊАЧКА БАЊА

ХОТЕЛ СОЛАРИС НГ СОЛАРИС РЕЗОРТ, ВРЊАЧКА БАЊА     За 2 особи за 2 ноќевања (ПП) За 2 особи за 3 ноќевања (ПП) Апартман 635 евра 777 евра   Вклучено во цената: – Сместување во апартман на база појадок и вечера – Користење на Велнес Центар(затворен базен со солена вода, финска и руска сауна, парна…
Read more

ХОТЕЛ ИЗВОР- БУКОВИЧКА БАЊА

ХОТЕЛ ИЗВОР, БУКОВИЧКА БАЊА     ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ 30.12.2022-02.01.2023 (3 НОЌЕВАЊА ЗА 2 ОСОБИ, ПОЛУПАНСИОН) ДВОКРЕВЕТНА СОБА 900 ЕВРА     Вклучено во цената: – Сместување во двокреветна соба на база 3 ноќевања со појадок и вечера за 2 особи – Свечена вечера за дочек на Новата Година и реприза на 01.01.2023 (пијалоци не…
Read more

ХОТЕЛ ФОНТАНА – ВРЊАЧКА БАЊА

Хотел ФОНТАНА, Врњачка Бања   31.12.2022- Славко Бањац 01.01.2023- Весна Змијанац   Новогодишен пакет Цена за 3 ноќевања 30.12.2022-02.01.2023 Цена за 2 ноќевања 31.12.2022-02.01.2023 Супериор двокреветна соба 495 евра 455 евра Студио фамилијарен апартман 555 евра 495 евра   *Цените се по лице за пакет услуги Во цената е вклучено: – Сместување 2 или 3…
Read more

Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*

Специјална понуда од Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* НОВА ГОДИНА Zlatibor Mountain Resort & Spa 5*- Златибор 2 деца до 11,99 години ГРАТИС 31.12 – ИВАНА СЕЛАКОВ 01.01 – ТРОПИКО БЕНД Цените се дадени за 2 лица на ден за Standart, Superior I Junior Suite Цените се дадени за 3 лица на ден за Family Room и Family Suite Период Мин.ноќи Standart Room Superior…
Read more

Пролом Бања Хотел Радан

Пролом Бања Нова Година 2023  Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена 195€/12.090ден  Цени по лице за најмалку 2 лица во соба Цени изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1€/62ден   Цената вклучува:  – Сместување во стандардни двокреветни соби – Ихрана на база полн пансион (појадок, ручек…
Read more

Луковска Бања Бела Јела

Луковска Бања Нова Година (Бела Јела)  Цена по лице за пакет 3 ноќи / 4 дена 222€/13.764ден  Цени по лице за најмалку 2 лица во соба Цени изразени во евра за уплата исклучиво во денарска противвредност по курс 1€/62ден Цената вклучува:  – Сместување во стандардни двокреветни соби Хотел Бела Јела – Ихрана на база полупнасион…
Read more