Category: Олимписка ривиера

Хотел Pantheon Olimpic Beach

 Хотел “PANTHEON” – Олимпик Бич Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Хотел “Pantheon” е лоциран на сама плажа во Олимпик Бич. Стилно опремените студија со директен поглед на море/плажа и новиот ентериер им нудат пријатен, релаксирачки одмор на гостите. Хотелот располага со следната структура: 1/3 – 1/4 студија со редовни легла. Секое студио е комплетно опремено со: кујна…
Read more

Вила Mediteran Nea Pori

Вила “MEDITERAN” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 3-то и 4-то лице во апартман со една спална   Вила “MEDITERAN” се наоѓа во близина на луна паркот во Неи Пори, во првиот ред до плажа. Располага со убаво уредени трокреветни студија и апартмани со една спална за 4 лица, со комплетно нови купатила и кујни. Во…
Read more

Вила Fiori Paralija

Вила “FIORI” – Паралиjа Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио  Вила “FIORI” е лоцирана на само 50m од песочната плажа во Паралија и на околу 200m од црквата. Располага со следната структура на студија: 1/2 (еко студио со брачен кревет, терасата е надвор од собата во ходникот), 1/3 (еден брачен и еден единечен) и 1/4 (еден брачен…
Read more

Вила Vangelis Leptokarija

Вила “VANGELIS” – Лептокариjа Бесплатно сместување за 3-то лице во студио / 3-то, 4-то и 5-то лице во апартман со една спална / 5-то лице во дуплекс апартман со две спални соби   Вила “VANGELIS” се наоѓа на 150m од плажа, веднаш до хотел “Eleni” под главиот пат и пругата во центар на Лептокарија. Располага со двокреветни и трокреветни студија, апартман со една спална…
Read more

Вила Elsa Nea Pori

Вила “ELSA” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то и 4-то лице во студио   Вила “ELSA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на 50m од плажа, позади хотел Олимпик Бич кој е на сама плажа. Вилата е со одличен квалитет на сместување и голем комфорт на студијата, купатилата и балконите. Сите студија се четворокреветни (две…
Read more