Eurostars Queen of Montenegro 4*
|

Eurostars Queen of Montenegro 4*

Last Minute понуда од Eurostars Queen of Montenegro 4* HOTEL EUROSTARS QUEEN OF MONTENEGRO 4* Тип на Соба 01.07-28.07 29.07-26.08 27.08-31.08 01.09-15.09 16.09-30.09 Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Deluxe Double Room 1 ADL 161 189 167 150 111 1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 167 200 172 160 122 2 ADL 167 200 172 160 122 2 ADL + 1 CHD…

Blue Star 4*
|

Blue Star 4*

HOTEL BLUE STAR 4* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок Тип на Соба 01.06-14.06 16.09-30.09 15.06-30.06 01.09-15.09 01.07-15.07 20.08-31.08 16.07-19.08 Standard Double Room 1 ADL 68 75 85 103 1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 78 85 98 118 2 ADL 78 85 98 118 2 ADL + 1 CHD( 2-11.99) 87 96 110 132 3 ADL 113 124 142 171 Superior Double…

Loza 2*

Loza 2*

Регуларна понуда од Loza 2* Hotel Loza 2*- Budva Цените се дадени по лице на ден Услуга Вонсезонски Мај Јуни / Септември Јули / Август Ноќевање со појадок 21€ 23€ 25€ 28€ Појадок и Вечера 26€ 29€ 32€ 35€ Напомена: – Еднокреветна соба доплата 70% од цените во табелата: – Деца до 4 години во присуство на…

Iberostar Slavija 5*

Iberostar Slavija 5*

Last Minute понуда од Iberostar Slavija 5* IBEROSTAR SLAVIJA RESORT 5*- BUDVA Промоцијата е валидна за уплата до 28.07.2023 Период на престој 23.07-28.08.2023 99€ по лице на ден во Standart Room на база Појадок и Вечера 1 дете до 11,99 години ГРAТИС 1 дете 12-14.99 години 50% попуст 2 дете 2-14,99 години 50% попуст 3то возрасно лице на дополнително легло 30% попуст Минимум престој…

Aleksandar 4*

Aleksandar 4*

Регуларна понуда од Aleksandar 4* HOTEL ALEKSANDAR 4* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 45€ 59€ 76€ Single Room 62€ 83€ 122€ Apartment / Family Room 50€ 66€ 84€ Услови за деца: – Прво дете 2-6,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 50% попуст; – Прво дете 7-11,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 30% попуст; – Aпартман 2+2 деца до 6,99 години на дополнително легло 50% попуст;…

Slovenska Plaza 3*
|

Slovenska Plaza 3*

Регуларна понуда од Slovenska Plaza 3* HOTEL SLOVENSKA PLAZA 3* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 38€ 51€ 63€ 1/1 Single Room 54€ 71€ 100€ Studio 41€ 55 69€ Apartment 43€ 56€ 71€ Услови за деца: – Прво дете 2-6,99…

Slovenska Plaza 4*
|

Slovenska Plaza 4*

Регуларна понуда од Slovenska Plaza 4* HOTEL SLOVENSKA PLAZA 4* BUDVA Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион Тип на Соба Aприл Мај Октомври Jуни Септември Jули Август 1/2 Standart Room 43€ 58€ 73€ 1/1 Single Room 59€ 82€ 117€ Studio Standart 47€ 64€ 81€ Apartment Standart 48€ 65€ 82€ 1/2 Premium Room 45€ 59€ 76€…

Avala Resort & Spa 4+*
|

Avala Resort & Spa 4+*

Регуларна понуда од Avala Resort & Spa 4+* Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок AVALA RESORT & VILLAS 4+* Тип на Соба 01.04-30.04 01.11-29.12 01.05-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 01.09-30.09 Standard Single Room 1 ADL 64 73 108 150 Standard Single Room Sea Side View 1 ADL 76 85,5 125 163 Standard Double Room 1 ADL 81 90 125 169 1 ADL+1 CHD (3-11,99)…