Category: Хотелско

Dion Palace Resort & Spa 5* LITOHORO

  Специјална понуда од Dion Palace Resort & Spa 5*

Куќа “Billys”

Куќа “Billys” Попуст за рана резервација: 7 % попуст за целосна уплата до 10.05.2022   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’ за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат…
Read more

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС

ВИЛА ЏУЛИ I ЈЕРИСОС Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има Сино Знаме за чистота и шеталиште со таверни, кафетерии и атракции за најмладите. Од Јерисос секојдневно се организираат крстарења околу Света Гора и островот Амулиани. Јерисос –…
Read more

Mirabilia Boutique Hotel 3* Kriopigi

First Minute понуда од Mirabilia Boutique Hotel MIRABILIA BOUTIQUE HOTEL KRIOPIGI  www.mirabiliahotel.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/4 15.04-26.05 18.09-09.10 27.05-16.06 04.09-17.09 17.06-21.07 28.08-03.09 22.07-27.08 Double Classic 2 pax 81 98 114 162 Junior Suite up to 4 pax 93 110 127 185 Suite panoramic Sea View 2 pax 104 127 150 214 Family Suite up…
Read more

Dionysos 3* Hanioti

Специјална понуда од Dionysos 3*              DIONYSOS 3* HANIOTI               www.hotel-dionysos.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 15/2/4 28.04.22 31.05.22 01.06.22 20.06.22 21.06.22 11.07.22 12.07.22 28.08.22 29.08.22 10.09.22 11.09.22 30.09.22 01.10.22 15.10.22 DELUXE STUDIO 2 ADL 87 102 113 128 113 102 87 1 ADL 78 93 104 119 104 93…
Read more

Bianco Olympico Beach Resort 4* Vatopedi

First Minute понуда од Bianco Olympico Beach Resort 4* BIANCO OLYMPICO BEACH RESORT 4* VATOPEDI                                                                   https://biancolympico.com/ ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО…
Read more

Ostria Sea Side 4* Hanioti

Специјална понуда од Ostria Sea Side 4* OSTRIA SEA SIDE HOTEL 4* HANIOTI         www.ostriahotel.com.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10 20.05-31.05 01.06-15.06 19.09-02.10 16.06-30.06 01.07-15.07 16.07-21.08 22.08-04.09 05.09-18.09 FAMILY ROOM GROUND FLOOR 2 Adl 128 159 189 210 252 231 189 3-то лице 47 47 47 47…
Read more

Agnes Deluxe Hotel 3* Pefkohori

First Minute понуда од Agnes Deluxe 3* AGNES DELUXE HOTEL 3* PEFKOHORI  www.agnes.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 10/0/4 02.05-19.05 26.09-14.10 20.05-10.06 11.06-24.06 25.06-15.07 16.07-25.08 26.08-11.09 12.09-25.09 Comfort Room 51 62 74 94 110 94 62 Deluxe Room 61 73 86 110 128 110 73 Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…
Read more

Grecotel Margo Bay & Club Turquise 4* Hanioti

First Minute понуда од Grecotel Margo Bay & Club Turquise 4* GRECOTEL MARGO BAY & CLUB TURQUOISE 4*                              www.margobay.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.04.22 17.05.22 18.05.22 31.05.22 01.06.22 29.06.22 30.06.22 20.07.22 21.07.22 24.08.22 25.08.22 31.08.22 01.09.22 14.09.22 15.09.22 28.09.22 29.09.22 07.11.22 CLASSIC ROOM SIDE SEA VIEW 2 ADL 116 178…
Read more

Secret Paradise Hotel&Spa 4* Nea Kalikratia

Специјална понуда од Secret Paradise 4* SECRET PARADISE HOTEL&SPA 4* NEA KALIKRATIA  www.secretparadise.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 15.04-21.04 25.04-30.04 01.11-28.12 01.05-31.05 01.10-31.10 22.04-24.04 01.06-09.06 19.09-20.09 10.06-30.06 01.09-18.09 29.12-01.01 01.07-31.08 Single Standard 50 60 69 80 121 Double Standard 30 37 42 49 68 1 дете од 0-01.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис…
Read more