Vila Scalos Polihrono

мај 28, 2024

Апартманите Scallos се наоѓаат во центарот на Полихроно,Касандра на  Халкидики. Плажата е на само 200 м од апартманите, а центарот на селото е 100 м. Реновиран е и има 2 апартмани 1/4 на вториот кат со по 2 големи балкони. Се состои од кујна и трпезарија каде има еден единечен кревет и во спалната брачен кревет. Кујната е комплетно опремена и има фрижидер и рерна за готвење. Има и ТВ, клима вклучена во цената. Пред вилата има многу простор за паркирање. Општо земено, оваа област на Полихроно е многу тивка и топло им препорачуваме на семејствата на кои приоритет им е да бидат блиску до плажа, но во тивка и мирна област.

Скалос има 2 апартмани во понуда: – 2 апартмани  1/4 со еден брачен кревет и единечен во спалната соба и единечен кревет во кујната. Ова студио е на прв кат со голем балкон .

Цената е дадена за наем на апартман за 7 ноќевања или може опција на ден