GIOATA NEI PORI
|

GIOATA NEI PORI

Вила “GIOTA” – Неи Пори Бесплатно сместување за 3-то | 4-то | 5-то | 6-то  лице во апартман со една спална Вила “GIOTA” се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на околу  100m од плажа, Располага со апартмани со една спална соба за 6 лица на I кат (две единечни легла и едно дополнително во спалната…

Вила Elit Paralia
| | |

Вила Elit Paralia

ПАРАЛИА – ВИЛА ЕЛИТ ЛЕТО 2023 На 70км. од Солун се наоѓа Паралија, едно од најпознатите и најпосетувано летувалиште во Грција. Посебно се препорачува за љубителите на шопингот и добриот провод, со многу продавници, кафичи, дискотеки, таверни…. Живо место со голема плажа и топло море, поволно за посета пред и после сезона. Вила Елит се наоѓа…

Вила Antonio Leptokarija
| | |

Вила Antonio Leptokarija

Вила Антонио Лептокарија Вила Антонио е комплетно нова и модерно опремена вила во Лептокарија . Во летото 2016 година ги прими првите туристи. Се наоѓа во најатрактивниот дел на Лептокарија, на околу 100м од песочната плажа и 150м од центарот на градот. Вила Антонио е дестинација за сите генерации и семејства со деца. Во близина…

Вила Vula Leptokarija
| | |

Вила Vula Leptokarija

Вила ВУЛА Лептокарија Лептокарија е туристичка дестинација на Олимписката Ревиера , местото располага со многубројни улици со продавници,шеталиште,долга песочна плажа. Вила Вула е лоцирана на 50м од најубавата плажа во Лептокарија. На 10 минути од центарот. *Вилата е нова изградена во 2020 година. Самата вила располага со три ,четири и пет креветни студија кои дел…

Вила Evgenija Nea Pori
| | |

Вила Evgenija Nea Pori

НЕИ ПОРИ  ВИЛА ЕВГЕНИЈА Неи Пори е место, кое сеуште претставува најурбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и големиот…

Вила Tula Nea Pori
| | |

Вила Tula Nea Pori

НЕИ ПОРИ ВИЛА ТУЛА Неи Пори е место кое сеуште претставува нај урбанизирано, а со тоа и најсредено летувалиште во областа Пиериа. Како релативно нов туристички центар, со својата планска поставеност, Неи Пори има неограничен потенцијал за развој. Листата на негови карактеристики ги започнува долгата и широка песочна плажа, зелените појаси и паркови, широките градски улици, како и…

Вила Katerina Leptokarija
| | |

Вила Katerina Leptokarija

Вила Катерина – Лептокарија 2023 ОПИС Лептокарија (село од лешник) се наоѓа во подножјето на планината Олимп, на околу 100 км од Солун. Се смета за едно од најубавите одморалишта во Грција. Шеталиштето, топлото море и прекрасната песочна плажа се само дел од привлечностите на Лептокарија. Местото е идеално за семејства со деца, за оние кои сакаат вистински…

Вила Ameli Leptokarija
| | |

Вила Ameli Leptokarija

Вила Амели-Лептокарија 2023 ОПИС: Лептокарија (село од лешник) се наоѓа во подножјето на планината Олимп, на околу 100 км од Солун. Се смета за едно од најубавите одморалишта во Грција.  Шеталиштето, топлото море и прекрасната песочна плажа се само дел од привлечностите на Лептокарија.  Местото е идеално за семејства со деца, за оние кои сакаат вистински одмор, и…

Вила Adonis Nei Pori
| | |

Вила Adonis Nei Pori

Вила АДОНИС (А-кат) се наоѓа во вториот дел на местото, на околу 200 метри од плажа. Сите соби се опремени со опремена кујна, тоалет, телевизор, клима уред, безжичен интернет и тераса. Спецификација на собите ( студиата / апартманите ): Двокреветно (1/2) студио: 2 единечни кревети, опремена кујна, клима уред, тоалет, телевизор, тераса (северозапад) Трикреветно (1/3) студио:…

Вила Fotini Nei Pori
| | |

Вила Fotini Nei Pori

Се наоѓа на околу 200 метри од широката песочна плажа во Неи Пори, во близина на пазарот, забавениот парк…. Вилата Фотини располага со двокреветни и трокреветни студија со пространи тераси. Вилата има посебна просторија за одмор на приземје која патниците можат да ја користат на денот на смената, од која влегувате во просторија со два…

Вила Vasilis Nei Pori
| | |

Вила Vasilis Nei Pori

Локација: Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Опис: Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената. Сместување: Секоја единица има тоалет, безжичен интернет, клима и тераса. Структура: Две 1/2 студио (бр….