февруари 19, 2024

Sea View Апартмани Vrahos

Вилата се наоѓа во Врахос на прв ред на плажа. Пред неа има бар на плажа со лежалки (кои не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска). Сите апартмани…

Read More
јануари 11, 2024

Vila Siragast Vrahos

ЛЕТО 2024 вила Сирагаст ВРАХОС БИЧ – (Јонско Море) ВРАХОС БИЧ – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно плаво море, 3 км долга песочна плажа,…

Read More
јануари 11, 2024

Vila Evis Parga

VILLA EVIS - ПАРГА Вила Евис се наоѓа во близина на плажата Валтос, која се наоѓа западно од градот и оддачечена е околу 20 минути пешачење од центарот на Парга.…

Read More
јануари 11, 2024

Vila Argo Vrahos

VILLA ARGO - ВРАХОС Villa Argo е лоциранa на првата линија од објекти изградени долж шеталиштето крај долгата плажа на Врахос. Скалесто поставен врз падините на блискиот зелен рид, овој…

Read More
јануари 11, 2024

Vila Ionian View Vrahos

ВИЛА ЈОНИАН ВЈУ се наоѓа на 50 метри од плажа и има прекрасен поглед на целиот залив во Врахос. Вилата има сопствен паркинг, расоплага со модерно опремени четворокреветни пространи апартман. Сите…

Read More
ноември 29, 2023

Vila Jota i Olga Parga

ПАРГА ПАРГА –градче кое се наоѓа во приморскиот дел на Епир, на Јонско море, 60 километри од Јанина и 540 километри одалечено од Скопје. Денес Парга е најпознатото летувалиште во таа…

Read More
ноември 29, 2023

Vila Vrachos Beach Vrahos

  Вила ВРАХОС Бич се наоѓа во централниот дел, на 50 метри од плажа. Вилата располага со трикреветни апартмани, лоцирани на високо приземје, со комплетно опремена кујна, балкон, сопствен тоалет, WI-FI, ТВ, клима (се доплаќа 10…

Read More