Villa NATASHA – Hanioti

Villa NATASHA – Hanioti

Попуст 15% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цените се по СТУДИО/АПАРТМАН за 10 ноќевања

период ноќевања STD 2 STD 3 APP 3 APP 4
04.06-14.06 10 229 239 329 359
14.06-24.06 10 379 399 429 449
24.06-04.07 10 429 449 499 599
04.07-14.07 10 529 539 569 619
14.07-24.07 10 599 629 659 699
24.07-03.08 10 599 629 659 699
03.08-13.08 10 599 629 659 699
13.08-23.08 10 599 629 659 699
23.08-02.09 10 519 529 559 589
02.09-12.09 10 359 369 379 399
12.09-22.09 10 249 259 269 299

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Легенда: STD 2-студио со 2 легла, STD 3-студио со 3 легла,
APP 3-Апартман со 3 легла, APP 4 -Апартман со 4 легла

Во цената Е вклучено:
Сместување = 10 ноќевања,
Безжичен интернет,
Клима,
Услуги на претставник на организаторот на туристичката агенција.

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз,
Туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот),
Патничко осигурување,


Забелешка:
За користење студио со 2 кревети (SDT 2) како еднокреветно, попуст од цената -20%

21