Sunce 4* Соко Бања

јануари 15, 2024

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА
Hotel Sunce 4*- Соко Бања
Понудата е валидна 21.01-13.02.2024
2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Цената е дадена за 2 ноќи пакет за 2 лица

Тип на Соба

Kапацитет на соба

Работни Денови

(Недела – Четврток)

Викенд Пакет
(Петок-Сабота)

Standart Double Room

2 АDL

200€

226€

Premium Room

2 ADL + 1 CHD / 3 ADL

235€

260€

Superior Room

2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD

240€

270€

Deluxe Room

2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD

260€

290€

Suite

4 ADL

300€

330€

Цената е дадена за 3 ноќи пакет за 2 лица

Тип на Соба

Kапацитет на соба

Работни Денови

(Недела – Четврток)

Викенд Пакет
(Петок-Сабота)

Standart Double Room

2 АDL

240€

312€

Premium Room

2 ADL + 1 CHD / 3 ADL

315€

365€

Superior Room

2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD

330€

380€

Deluxe Room

2 ADL + 2 CHD / 3 ADL + 1 CHD

390€

420€

Suite

4 ADL

420€

477€

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера
– Неограничено користење на Wellness and Spa (затворен базен димензи 12m x 8m, хидромасажен базен (4m x 9m), финска сауна, био сауна, софт сауна, парна бања, џакузи, kneipp базен, ледена фонтана, калдариум, тропски тушеви….
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Wi- Fi низ цел хотел;
– Игротека за деца;
– Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– 2 деца до 11,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца 12-14,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 20€ по лице на ден;
– Tрето и Четврто возрасно лице 28€ на дополнително легло по лице на ден;

Политика за откажување:
– 22 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Во случај на непристигнување (No Show) или предвремено заминување на гостите од хотелот, хотелот задржува 100%;