SEA VIEW -ВРАХОС

SEA VIEW -ВРАХОС

VILLA SEA VIEW

Цените се по студио/апартман за 7 ноќевања во € без попуст

Термини Ноќевања 1/4+1  студио
26.05 – 02.06 7 *89*
02.06 – 09.06 7 *129*
09.06 – 16.06 7 229
16.06 – 23.06 7 289
23.06 – 30.06 7 309
30.06 – 07.07 7 379
07.07 – 14.07 7 449
14.07 – 21.07 7 539
21.07 – 28.07 7 539
28.07 – 04.08 7 539
04.08 – 11.08 7 539
11.08 – 18.08 7 539
18.08 – 25.08 7 539
25.08 – 01.09 7 499
01.09 – 08.09 7 399
08.09 – 15.09 7 369
15.09 – 22.09 7 249
22.09 – 29.09 7 *189*

Плаќањето е во денарска противвредност 1€ = 62 денари

Во цената Е вклучено:
наем на апартман за 7 ноќевања
безжичен интернет

Во цената НЕ Е вклучено:
Патничко осгурување
Превоз со мини бус/автобус
Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
Доплата за клима (5€на ден)

Напомена:
Цените обележани со се промо цени
На промо цените и цени за рана резервација НЕ следува попуст
Сместување во собите е после 14 часот (локално време),
Напуштање на собите е до 10 часот (локално време)
За уплатени два аранжмани 7+7 попуст 7% на вториот аранжман ( не се комбинира)
Туристичката такса се плаќа на лице место по пристигнувањето во објектот.
Агенцијата не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата.