Побарај понуда

[vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” css=”.vc_custom_1569237216407{background-image: url(https://zulutravel.mk/wp-content/uploads/2019/09/d6d0daa8054efa75ec84236d3e7472871.jpg?id=3914) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;}”][vc_column width=”1/3″][/vc_column][vc_column width=”1/3″ css=”.vc_custom_1569843326337{padding-top: 20px !important;padding-right: 20px !important;padding-bottom: 20px !important;padding-left: 20px !important;}”][vc_column_text]

  ПОДАТОЦИ ЗА КОНТАКТ
  БРОЈ НА ЛИЦА


  ВОЗРАСТ НА ДЕЦА
  КАДЕ ДА ВИ ЈА ПРАТИМЕ ПОНУДАТА

  КАДЕ САКАТЕ ДА ПАТУВАТЕ
  Датата е:*

  флексибилнафиксна

  Тип на сместување:*

  хотелскоапартманско

  Доколку одбравте хотелско сместување, Ве молиме одберете и тип
  RR (Само СобаBB (Појадок)HB (Појадок+Вечера)FB (Појадок+Ручек+Вечера)All inclusive (Појадок+Ручек+Вечера+пијалоци)

  Дополнителни информации

  Соглсност за контактирање

  Упатство: симболот * крај полињата означува дека полето е задолжително за пополнување или избор

  [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]