PERELIK 5*

PERELIK 5*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2019 10% ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
01.12-20.12
07.03-20.04
21.12-27.12
04.01-17.01
22.02-06.03
28.12-03.01 18.01-21.02
JUNIOR SUITE
1ADL 61 67 157 75
1ADL+1CHD 5-11.99 74 84 138 98
1ADL+2CHD 5-11.99 96 109 178 126
2ADL 85 96 158 111
2ADL+1CHD 5-11.99 106 120 198 194
3ADL 117 132 217 153
MAISONETTE
1ADL 72 78 179 86
1ADL+1CHD 5-11.99 94 104 158 117
1ADL+2CHD 5-11.99 121 133 203 151
2ADL 107 118 180 133
2ADL+1CHD 5-11.99 134 148 225 167
3ADL 147 162 248 184
Отказ Под 7 дена 1 ноќевање Под 7 дена 1 ноќевање До 10.12.2019 100% Под 7 дена 1 ноќевање
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100% 2 ноќевања
Соби: ТВ, мини бар, телефон, во некои од собите и балкон
Опис: паркинг, ресторан,ноќен клуб, затворен базен, сауна , WI-FI,bar
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 2-11.99 год.
Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, парна бања, сауна, паркинг и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД