PAMPOROVO 5*

PAMPOROVO 5*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 25% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 15 % ПОПУСТ

10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 02.01.2020 ЗА МИН. 4 НОЌЕВАЊА
15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.12 ДО 02.01.2020 ЗА МИН. 5 НОЌЕВАЊА
7=6 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ДО 19.12.2019 , ПОМЕЃУ 03.01 И 16.01.2020 И ПОСЛЕ 23.02.2020
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 08.12-19.12

01.03-31.03

20.12-27.12

17.01-22.02

28.02-02.01 03.01-16.01

23.02-29.02

DBL STANDARD
1adl 36 63 119 46
1adl+1chd 4-11.99 37 64 120 47
1adl+2chd 4-11.99 50 72 121 64
2adl 49 71 120 63
2adl+1chd 4-11.99 50 72 121 64
3adl 69 100 168 87
DBL NO BALCONY
1adl 33 59 115 43
1adl+1chd 4-11.99 34 60 116 44
1adl+2chd 4-11.99 46 68 117 59
2adl 45 67 116 58
2adl+1chd 4-11.99 46 68 117 59
3adl 63 94 162 81
STUDIO STANDARD
1adl 70 92 141 84
1adl+1chd 4-11.99 71 93 142 85
1adl+2chd 4-11.99 72 94 143 86
1adl+3chd 4-11.99 91 118 179 107
2adl 71 93 142 85
2adl+1chd 4-11.99 72 94 143 86
2adl+2chd 4-11.99 91 118 179 107
3adl 100 131 199 119
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+3chd 4-11.99 105 132 193 121
2adl+1chd 4-11.99 106 133 194 122
2adl+2chd 4-11.99 107 134 195 123
3adl 115 147 215 134
3adl+1chd 4-11.99 116 148 216 135
ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE
1adl+1chd 4-11.99 105 127 175 118
2adl 106 128 176 119
PRESIDENTIAL APARTMENT
1adl+1chd 4-11.99 271 293 342 284
2adl 272 294 343 285
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
DBL STANDARD
1adl 46 74 132 56
1adl+1chd 4-11.99 47 75 133 57
1adl+2chd 4-11.99 64 86 135 77
2adl 63 85 134 76
2adl+1chd 4-11.99 64 86 135 77
3adl 87 119 187 106
DBL NO BALCONY
1adl 41 67 68 93
1adl+1chd 4-11.99 42 68 69 94
1adl+2chd 4-11.99 57 77 70 126
2adl 56 76 69 125
2adl+1chd 4-11.99 57 77 70 126
3adl 78 106 97 175
STUDIO STANDARD
1adl 84 106 155 97
1adl+1chd 4-11.99 85 107 156 98
1adl+2chd 4-11.99 86 108 157 99
1adl+3chd 4-11.99 107 135 196 124
2adl 85 107 156 98
2adl+1chd 4-11.99 86 108 157 99
2adl+2chd 4-11.99 107 135 196 124
3adl 118 150 218 137
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl+3chd 4-11.99 121 149 210 138
2adl+1chd 4-11.99 122 150 211 139
2adl+2chd 4-11.99 123 151 212 140
3adl 134 165 233 153
3adl+1chd 4-11.99 135 166 234 154
ONE BEDROOM APARTMENT DELUXE
1adl+1chd 4-11.99 118 140 189 131
2adl 119 141 190 132
PRESIDENTIAL APARTMENT
1adl+1chd 4-11.99 284 307 355 298
2adl 285 308 356 299
Мин. престој 3
Отказ на резервација Под 3 дена

1 ноќевање

Под 7дена

1 ноќевање

Под 20 дена 100% Под 3 дена

1 ноќевање

No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100% 2 ноќевања
Соби: мини бар, фрижидер, сеф, балкон, телефон, ТВ, фен, тоалет
Опис: конференциска сала, бизнис центар, затворен базен, ноќен бар,  лоби бар, ресторан, менувачница, продавница, фризерница, интернет сала, фитнес сала, сауна, масажа, солариум, џакузи, СПА, ски гардероба, ски школа, билијард, куглање
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 90 Еур за возрасни и 35 Еур за деца
Локација: 250 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен, WI-FI, трансфер ди ски лифтовите, фитнес, сауна, џакузи, детско катче
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД