ORLOVETS 5*

ORLOVETS 5*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 20 % ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 15 % ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2019 10 % ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
01.12-20.12

07.03-20.04

21.12-27.12

04.01-17.01

22.02-06.03

28.12-03.01 18.01-21.02
DBL STANDARD
1adl 56 61 146 69
1adl+1chd 5-11.99 65 74 129 88
1adl+2chd 5-11.99 84 96 166 114
2adl 74 85 147 100
2adl+1chd 5-11.99 92 106 184 126
3adl 101 117 202 138
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DBL STANDARD
1adl 61 67 157 75
1adl+1chd 5-11.99 74 84 138 98
1adl+2chd 5-11.99 96 109 178 126
2adl 85 96 158 111
2adl+1chd 5-11.99 106 120 198 139
3adl 117 132 217 153
Отказ на резервација Под 7 дена
1 ноќевање
Под 7 дена
1 ноќевање
После 10.12.2019 100% Под 7 дена
1 ноќевање
No shov 2 ноќевања 2 ночевања 100% 2 ночевања
Соби: мини бар, фрижидер, сеф, балкон, телефон, САТ ТВ, интернет, фен
Опис: конференциска сала, затворен базен, лоби бар, ресторан, фитнес сала, масажа, солариум, џакузи, пинг понг, ски гардероба и др.
Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца
Локација: 2200 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, сауна, парна бања , паркинг и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД