MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4*

MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4*

www.mursalitsaspa.bg

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 20% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 15% ПОПУСТ

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА
1 28.12-04.01 20.12-27.12

05.01-11.01

01.12-19.12

12.01-14.04

DBL STANDARD
1ADL 106 55 50
1ADL+1CHD 6-12.99 107 71 57
1ADL+2CHD 6-12.99 108 72 58
2ADL 122 80 65
2ADL+1CHD 6-12.99 123 81 66
2ADL+2CHD 6-12.99 155 102 82
3ADL 165 109 88
ONE BEDROOM APARTMENT
1ADL+1CHD 6-12.99 138 100 78
1ADL+2CHD 6-12.99 139 101 79
2ADL 158 114 89
2ADL+1CHD 6-12.99 159 115 90
2ADL+2CHD 6-12.99 199 143 113
3ADL 213 153 121
3ADL+1CHD 6-12.99 214 154 122
4ADL 269 193 152
TWO BEDROOMS APARTMENT
4ADL 225 138 116
4ADL+1CHD 7-12.99 226 139 117
4ADL+2CHD 6-12.99 255 157 132
5 ADL 265 162 136
5ADL+1CHD 6-12.99 266 163 137
6ADL 305 187 157
Мин. Престој 4
Отказ на резервација Под 13 дена 100% Под 6 дена 100% Под 4 дена
1 ноќевање
No Show 100% 100% 2 ноќевања
Соби: ТВ, кујна,телефон,фен,WI-FI
Опис: затворен базен, сауна, парна бања, ресторан, отворен паркинг, гаража, детско катче, ски гардероба, конференциска

cала, лоби бар

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца од 6 до 12.99 год. и 20 Еур за деца од 2 до 5.99
Локација: Пампорово, 400 метри од ски терените
Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, сауна, парна бања, интернеттрансфер до ски лифтовите  и паркинг
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД