MILMARI RESORT 2019/2020

MILMARI RESORT 2019/2020

Период

StandaRd soba

Komfort soba

apartman

president

apartman

4 osobe

4 OSOBE

3 OSOBE

2 OSOBE

01.12.2019 25.12.2019

45

54

45

54

75

54

26.12.2019 18.01.2020

75

90

75

90

130

100

19.01.2020

01.02.2020

54

65

54

65

90

60

02.02.2020

18.02.2020

65

78

65

78

110

78

19.02.2020 01.04.2020

54

65

54

65

90

65

Цените се изразени во ЕУР по лиеце на ден на база Полупансион

Плаќањето се врши во денарска противрденост по курс 1 Еур = 62 Денари

Во цената е вклучено:

 • Појадок и Вечера на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени)
 • Можност доплата за вечера 9€ по лице на ден.
 • Неограничено користење на Wellness & Spa центар во период:10:00h – 22:00h
 • Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
 • Wi-Fi низ цел хотел
 • Трансфер до Ски-Центар на секој час во период:09:00h17:00h
 • Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
 • Baby Cot со претходна резерваци
 • Детско катче во присуство на родителите

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање на лице место) obavezno plaćanje na licu mesta) :

 • Туристичка такса 1 Еур по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50 Еур по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
 • Хотелско согирување 0,20 Еур по лице на ден

Напомена:

 • За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
 • Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
 • Дете 0-7 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло има ГРАТИС престој.
 • Дете 2-12 години во присуство на две возрасни лица на сопствено легло има попуст 50%