Iberostar Bellevue 4* Becici

мај 11, 2024

Last Minute понуда од Iberostar Bellevue 4*

SPECIAL OFFER
IBEROSTAR BELLEVUE 4* BECICI

Период на престој 03.06-30.06.2024

DOUBLE ROOM GARDEN VIEW – 221€ по соба на ден + 1 дете до 14,99 години ГРАТИС  (максимален капацитет 2 возрасни + 1 дете до 14,99 години)

FAMILY  ROOM – 249€ по соба на ден + 2 деца до 14,99 години ГРАТИС(максимален капацитет 2 возрасни + 2 деца до 14,99 години)

Напомена:
Цената е данена по соба на ден на база All Inclusive;
Минимум престој 3 ноќи;
Туристичка такса вклучена во цената;

Промоцијата е валидна за резервации до 31.05.2024;