HOTEL PERLA 3* – Сончев Брег

HOTEL PERLA 3* – Сончев Брег

HOTEL PERLA 3* – SUNNY BEACH

Хотел Perla се наоѓа на само 200 метри од центарот на Сончев Брег и 300 метри од прекрасната песочна плажа. Сите соби и апартмани во хотелот Perla се климатизирани и се карактеризираат со класичен декор и сите имаат балкон, кабловска телевизија и фрижидер. Wi-Fi е бесплатен на јавни места.

                                    ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

– 20% попуст за резервации направени до 31.01.2020

– 15% попуст за резервации направени до 30.04.2020

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 20.05.2020 – 19.06.2020

ALL INCLUSIVE

20.06.2020 – 05.07.2020  22.08.2020 – 10.09.2020

ALL INCLUSIVE

06.07.2020 – 21.08.2020   ALL INCLUSIVE
Лице во двокреветна соба 25 € 36 €  44 €
Лице во Апартман 33 €  49,50 € 63 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Фитнес сала

– Интернет

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни + 1 дете до 12,99 години или 3 возрасни
Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 12,99 години или 3 возрасни + 1 дете до 12,99 години, 4 возрасни

 Попусти и доплати:

Дете до 1.99 години – бесплатно
Прво дете 2-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба или апартман – бесплатно

Второ дете до 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН – 8е на ден

Трет возрасен во АПАРТМАН –  10е на ден

Дете до 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН – бесплатно

Четврт возрасен во АПАРТМАН – 10е на ден
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба  – 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 

22