HOTEL AQUAMARINE 4* – Сончев Брег

HOTEL AQUAMARINE 4* – Сончев Брег

HOTEL AQUAMARINE 4*

 

(ДВЕ ДЕЦА до 12.99 год – БЕСПЛАТНО)

Хотелот AQUAMARINE 4* се наоѓа на јужниот дел на Сончев Брегот. Хотелот е комбинација на гостопримство и прекрасна атмосфера и се наоѓа во близина на сите туристички возбудувања, кои Сончев Брег им ги нуди на своите гости.

Хотелот располага со 104 соби и секоја соба има балкон, ТВ, телефон, мини бар, клима. Плажата и песочните дини се на само 5 минути пешачење од хотелот. Хотелот нуди разновидна забава и професионален и посветен персонал и ќе бидете сигурни дека никогаш нема да ви е здодевно.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

– 15% попуст за резервации направени до 29.02.2020

– 10% попуст за резервации направени до 31.03.2020

 

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 10.06.2020 – 25.06.2020     07.09.2020 – 30.09.2020

ALL INCLUSIVE

26.06.2020 – 05.07.2020   22.08.2020 – 10.09.2020

ALL INCLUSIVE

06.07.2020 – 21.08.2020  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 41 € 48 € 55 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Паркинг

– Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год или 3 возрасни

Попусти:

Дете до 2.99 години – бесплатно
Дете 3-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Второ дете од 3 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни – бесплатно
Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

 Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

 

22