Grey Hotel 4*-Копаоник

Grey Hotel 4*-Копаоник

Во цената за сместување во Deluxe собите e вклучено:

Сместување на база ноќевање со појадок Паркинг место

Користење на Мини Бар (надополнување секој ден)

Електричен бокал , Grey вода, чај и кафе во соба / апартман Сеф во соба Прибор за пеглање во соба / апартман

Неограничено користење на “Grey Spa” (Spa&Wellness Centar):Затворен базен, пресоблекувална (шкаф че, баде мантил, папучи, пешкир), релак с зона, финска сауна, био сауна, парна бања, тропски дождови и фитнес центар.

Wi-Fi

Ски остава во “Grey Rent and Service”

20% попуст на масажи , третман на лице и тело во “Grey Spa” (Spa&Wellness Centаr) 20% попуст на изнајмување ски и сноубоард опрема во “Grey Rent and Service”

VIP батлер на услуга за време на престојот

      • Доколку се резервира сместување за пет лица,пето лице спие на дополн ително легло со димензии 90 x190cm.
  • о цената не е вклучено (задолжително плаќање при резервација):

Туристичка такса: (1.00 €) по лице од ноќ, за возрасни; (0.50 €) по лице од ноќ за деца 7-15 год; деца 0-7 год не плаќаат туристичка такса.

Услови за Grey Hotel:

Пријавување во хотелот од 15:00h, на денот на пристигнување Одјавување од хотел до 11:00h на денот на заминување

Појадок се служи на база Шведска маса (доколку во хотелот престојуваат повеќе од 30 гости) Доплата за Рано Пријавување / Доцно одјавување 50% од цената на ноќевање Деца до 6,99 години ГРАТИС

Услови за резервација во Grey Hotel:

При правење на резервација потребна е уплата при 30%, остатокот 10 дена пред check inn.