GRAND HOTEL MURGAVETS 4*

GRAND HOTEL MURGAVETS 4*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО  31.10.2019 10% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО  15.11.2019  5% ПОПУСТ
ЗА ПРЕСТОЈ ОД 2 ДО 6 НОЌЕВАЊА ЗА ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 31.03.2020 5% ПОПУСТ  (СЕ КОМБИНИРА СО EBD)
ЗА ПРЕСТОЈ ОД 7 И ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА ЗА ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 31.03.2020 10% ПОПУСТ
 (СЕ КОМБИНИРА СО EBD)

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА
1 01.12-19.12

03.01-22.01

05.03-31.03

20.12-29.12

23.01-04.03

30.12-02.01
DBL STANDARD
1adl 37 41 65
1adl+1chd 6-11.99 50 54 100
1adl+2chd 6-11.99 51 55 101
2adl 50 54 100
2adl+1chd 6-11.99 66 69 135
3adl 72 76 151
DBL DELUXE
1adl 52 58 110
1adl+1chd 6-11.99 53 59 111
1adl+2chd 6-11.99 54 60 112
2adl 53 59 111
2adl+1chd 6-11.99 69 75 146
3adl 76 81 162
ONE BEDROOM APARTMENT
2adl 79 87 123
2adl+1chd 6-11.99 95 102 158
2adl +2chd 6-11.99 110 118 192
3adl 101 109 175
Полупансион 10 10 10
Деца од 3-11.99 5.50 5.50 5.50
Такса Вклучена Вклучена Вклучена
Отказ Под 7 дена 30% Под 7 дена 30% Под  7 дена 100%
No show 30% 30% 100%
Соби: ТВ, мини бар, фен, балкон
Опис: ресторан, лоби бар, бизнис центар, сауна, масажа, џакузи, СПА центар, затворен базен, билијард, пинг понг, детско катче
Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4-11.99 г. ( За Ноќевање со појадок ) и 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца за сместување на база Полупансион
Локација: во центарот на Пампорово, 800 метри од ски лифтовите
Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, сауна, интернет и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД