FINLANDIA 4*

FINLANDIA 4*

ТУРИСТИЧКАТА ТАКСА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА!
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019  20% ПОПУСТ ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2020
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2019 10 % ПОПУСТ ЗА  ПРИСТИГНУВАЊА ПОСЛЕ 03.01.2020
6=5,7=6 ,10=9,11=9 и 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД   01.12 ДО 26.12.2019
,
ОД 12.01 ДО 23.
01 И ОД  23.02 ДО 10.04.2020

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

1 01.12-26.12

12.01-23.01

23.02-10.04

03.01-11.01

24.01-22.02

27.12-02.01
DBL STANDARD
1adl 40 46 90
1adl+1chd 3-12.99 41 47 91
1adl+2chd 3-12.99 55 64 115
1adl+3chd 3-12.99 63 74 138
2adl 54 62 91
2adl+1chd 3-12.99 62 73 115
2adl+2 chd 3-12.99 71 83 138
3 adl 73 85 123
3adl+1chd 3-12.99 81 95 147
4adl 92 107 156
DBL LUX
1adl 48 55 101
1adl+1chd 3-12.99 49 56 102
1adl+2chd 3-12.99 66 75 128
2adl 65 74 102
2adl+1chd 3-12.99 75 85 128
3 adl 88 99 138
ONE BEDROOM APARTMENT
1adl 74 85 112
1adl+1chd 3-12.99 80 91 119
1adl+2chd 3-12.99 87 98 126
1adl+3chd 3-12.99 94 105 132
2adl 86 97 125
2adl+1chd 3-12.99 92 104 131
2adl+2 chd 3-12.99 99 110 138
3 adl 98 109 137
3adl+1chd 3-12.99 105 116 143
4adl 110 121 149
Отказ на резервација Под 10 дена 1 ноќевање Под 10 дена 1 ноќевање После 01.12.2019 100%
No show 2 ноќевања 2 ноќевања 100%
Соби: САТ ТВ,мини бар, балкон
Опис: ресторан, СПА центар, солариум, џакузи, ноќен клуб, конференциска сала, билијард, фитнес, затворен базен
Попусти и доплати: Доплата за Новогодишна вечера 55 Еур за возрасни и 30 Еур за деца
Локација: 800 метри од ски лифтовите, 2 км. oд центарот на Пампорово
Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, WI-FI,паркинг и трансфер до ски лифтовите
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД