Category: Стара Планина

Hotel Stara Planina **** – Stara Planina

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2018 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И 15% УПЛАТА ДО 30.11.2018 /ВАЖИ ЗА ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ ОД 01.12.-21.12.2018, 02.03.-31.03.2019, 22.12.-28.12.2018, 12.01.-01.02.2019 И 16.02.-01.03.2019/ Хотелот нуди: 146 сместувачки единици (109 соби и 37 апартмани), 3 ката, 5 лифта, подземна гаража (едно паркинг место по соба со претходна резервација). Собите: фен, телефон, sat LCD TV…
Read more

Hotel Babin Zub ** – Stara Planina

Хотелот се наоѓа на Црн Врв во близина на скијалиштето. Располага со бежичен интернет во целиот објект и ски остава. Сместен во густа букова шума, до планинарскиот дом Бабин Зуб и под истоимениот врв, по кој го добил името, на надморска височина од 1.577 m, и на 8 km оддалеченост од највисокиот врв на Стара…
Read more