Category: Копаоник

HOTEL CLUB A*** Kopaonik

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2019 НА УСЛУГА НОЌЕВАЊЕ Датум на отпочнување Датум на напуштање Смена мин. бр. ноќевања 1/2 и 1/3 соба 1/1 соба 05.12.2019 08.12.2019 чет/нед 3 52 72 08.12.2019 12.12.2019 нед/чет 3 47 65 12.12.2019 17.12.2019 чет/вто 5 75 105 17.12.2019 22.12.2019 вто/нед 3 47 65 22.12.2019 29.12.2019 нед/нед 3/4/5/7 56 78…
Read more

Apartmani Kraljevi Čardaci Spa **** Kopaonik

Апартмани зима 2019/20 (уплата на 30% од вредноста на аранжманот при резервација) 5% ПОПУСТ за резервации од 01.10. до 15.10.2019 (уплата на 30% од вредноста на аранжманот при резервација) ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН НА ДЕН ПЕРИОД СМЕНА 1/3 STUDIO 1/4 APARTMAN 1/6 APARTMAN Ski Opening – посебна понуда 01.12. – 15.12 нед/нед 35…
Read more

Gorski Hotel & Spa **** Kopaonik – Декемвриски Пакети

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.10.2019 *ВАЖИ ЗА УСЛУГА НОЌЕВАЊЕ ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ ЗА ПАКЕТ – ВАЖЕ ЗА ПЕРИОД ОД 17-29.12.2019 ПАКЕТ УСЛУГА 4 ноќи 5 ноќи 7 ноќи 1/2 Superior soba 1/3 Superior soba HB 397 485 658 1/2 Deluxe soba 1/3 Deluxe soba HB 430 526 712 1/1 Superior soba HB 539…
Read more

Gorski Hotel & Spa **** Kopaonik

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2019 *ВАЖИ ЗА УСЛУГА НОЌЕВАЊЕ ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН ПЕРИОД СМЕНА Мин бр ноќи УСЛУГА 1/2 Superior 1/3 Superior 1/2 Deluxe 1/3 Deluxe 1/1 Superior 1/1 Deluxe 05.12 – 08.12. Čet/Ned 3 HB SKI OPENING ПОНУДА 08.12 – 17.12. Ned/Ned 5 HB 100 109 145 158 17.12 –…
Read more

Grand Hotel & Spa **** Kopaonik

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2019* ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН ЗА ПЕРИОД ОД 05.12.2019 – 12.04.2020 Термини смена мин бр на ноќевања услуга 1/2 Std 1/3 Std 1/3, 1/4, 1/5 Family 1/2 Sup 1/3 Sup*** 1/4 Sup*** 1/2,Sup+ 1/3 Sup+*** 1/4 Sup+*** 1/1 Std 1/1 Sup 1/1 Sup+ 05.12 – 08.12. Čet/Ned 3…
Read more

Hotel Kraljevi Čardaci Spa **** Kopaonik

Early Booking: -10% попуст за резервации направени до 30.09.2019 -5% попуст за резервации направени до 15.10.2019 Ценовник на база Полупнасион за период 01.12.2019 – 05.04.2020 Период Смена Соби 1/2, 1/2+1 Соба 1/1 Апартмани 1/2+2, 1/2+3, 1/2+4 Ски Опенинг- Специјална Понуда 01.12. – 15.12. Нед / Нед 45 63 55 15.12. – 22.12. Нед / Нед…
Read more

APART HOTEL & SPA ZONED 4* KOPAONIK

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2019 ApartHotel & Spa Zoned 4* е модерен објект изграден во планински стил кој се наоѓа во викенд населбата на само 3 km од центарот на Копаоник, на регионалниот пат Копаоник – Рашка. Објектот е изграден од најквалитетни материјали и со својата архитектура и содржини целосно прилагоден за туристичка намена.…
Read more