Category: Златибор

Kompleks Kalman Apartmani – Zlatibor

Комплексот се наоѓа во центарот на Златибор, во апартманската населба Калман, на самата ски патека и неколку чекори од центарот. Во понуда се 22 апартмани, 21 се со 1 спална соба /45m2/ и еден дуплекс апартман со 2 спални соби /60m2/. Комплексот има паркинг, гаража со доплата на лице место, бесплатен Wi-Fi интернет, лифт, рецепција……
Read more

Konaciste Perla – Zlatibor

Коначиште Перла се наоѓа во самиот центар на Златибор, на шеталиштето. Објектот е нов и е од апартмански тип на сместување. Во понуда се 9 апартмани и 3 студија со површина од 30 – 50 м². Апартманите се со една спална соба со брачен кревет, дневна соба каде е тросед или аголна гарнитура на развлекување,…
Read more

Alibi *** – Zlatibor

Alibi Zlatibor е нов објект во самиот центар на Златибор. Главните карактеристики му се идеалната локација, на самото шеталиште и луксузно опремени сместувачки единици. Располага со 37 соби и 5 апартмани опремени со квалитетен и модерен намештај. Сите имаат flat-screen tv со кабловски канали, бежичен интернет и мини-бар. Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна. Собите се светли и комфорни со…
Read more